New Page 5

 

نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی
 

بازی آنلاین تیراندازی و پیشروی

در این بازی جذاب شخصی را مشاهده می کنید که قصد عبور از دشمنان را دارد تا به هدف خود برسد

[ بازی آنلاین » بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین شلیک ذره بینی

√ این هم یک بازی معروف دیگر.توسط ذره بین مخصوص افراد مسلح را شناسایی و به سمت آنها تیر شلیک کنید و آنها را از بین ببرید وگرنه شما را خواهند کشت.

[ بازی آنلاین » بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین درخت مرگ

یک بازی جذاب و جالب تیر اندازی که در آن شما باید از "درخت مرگ" دفاع کنید و مانع هجوم دشمنان به آن شوید.
[ بازی آنلاین » بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین بادکنک و میمون

با پرتاب تير سعی کنيد بادکنک هارو بترکنيد (حجم : 506 kb)
[ بازی آنلاین » بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین قلعه وحشت

شما باید از قلعه ای که دارید دفاع کنید به این صورت که با دکمه Go Down To Castle باید قلعه خود را ارتقا دهید .

[ بازی اکشن, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین قلعه

بازی بسیار زیبای قلعه . شما باید در این بازی با استفاده از تیر طوری قلعه ها رو خراب کنید که Lord ها از بین بروند . هر مرحله بازی زیبا و سخت تر میشود .

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی پرتاب دینامیت به ماهی ها

به سمت ماهیها دینامیت پرتاب کنید و امتیاز بگیرید.
[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی بسیار جذاب هدف گیری سیب

یکی از هیجان انگیز ترین بازی های فلش آنلاین.بله ! فکرشو بکنید اگر یک کارگر ساختمانی بخواد مثل رابین هود سیب روی سر یک موجود زنده رو بزنه چه هیجانی داره ! شما باید به این آقا در هدف گیریش کمک کنید وگرنه شاهد صحنه دلخراشی خواهیم بود ! هر مرحله از این بازی جالب سختر خواهد شد ، پس مواظب باشید دستتون نلرزه !

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی تیر اندازی با کمان Bow Shooting

یکی از بهترین و جذاب ترین مسابقات تیر اندازی با کمان که تاکنون ساخته شده است

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین ضد ترور

یکی از بهترین بازی های آنلاین اکشن و تیراندازی شخص اول که برای علاقه مندان به این جور بازی ها به شدت توصیه میشه. این بازی در اکثر وب سایتهای معروف بازی آنلاین ، جز محبوب ترین و پرطرفدارترین بازی ها میباشد. در این بازی شما باید در هر مرحله هر ماموریتی که از شما خواسته شده است انجام دهید. در مرحله اول شما باید 10 سرباز را مورد هدف گلوله قرار دهید. توجه کنید که نباید خط قرمز سلامتی شما به پایان برسد چون بازنده خواهید شد. برای افزایش میزان سلامتی باید جعبه های که با علامت + قرمز رنگ هستند را مورد هدف قرار دهید. برای لود بازی کمی صبر کنید. این بازی با موس اجرا میشه و با دکمه space می توانید تفنگ خود را عوض کنید.ضمنا این بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است.

 

 

[ بازی آنلاین, بازی جنگی, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین حمله زره پوش

یک بازی تیراندازی بسیار جذاب و زیبا. شما در این بازی در نقش تک تیراندازی هستید که باید از قلعه خود محافظت کنید. نباید بگزارید نیروهای زره پوش به قلعه نزدیک شوند و باید آنها را در کمترین زمان ممکن از بین ببرید تا بتوانید به مرحله بعد بروید.در پایان هر مرحله شما امتیازی بدست می آورید که میتوانید با آن ترمیم قلعه بپردازید یا سلاح جدید بخرید. این بازی با موس و کلید space برای زوم کردن روی هدف و همچنبن کلبدهای up و down کیبورد برای تعویض اسلحه تان اجرا می شود.بد نیست بدانید این بازی یکی از 10 بازی آنلاین مرحله ای محبوب در آمریکا می باشد.برای انجام بازی باید مدتی صبر کنید تا فایل فلش بصورت کامل لود شود.

 

 

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین و بسیار زیبای تک تیرانداز

از قلعه خود در برابر حملات دشمن محافظت نمایید و نگزارید دشمن به قلعه شما نزدیک شود. هر چه زمان بیشتری دوام بیاورید امتیاز بیشتری خواهید گرفت.این بازی بیش از 20 نوع اسلحه دارید که در مراحل مختلف آنها را بدست می آورید. این بازی یک مگابایت حجم دارد بنایراین برای لود آن کمی تامل فرمایید

 

 

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین آدمکش

در این بازی اکشن شما باید ماموریت های خواسته شده در هر مرحله را انجام دهید و در هر مرحله با سرعت عمل بالا دشمنان را بکشید.در ابن بازی کاملا مراقب تیرهای حریفان باشد چون خیلی سریع کشته خواهید شد.اگر کشته شدید دوباره از همان مرحله باید بازی را آغاز کنبد.این بازی یکی از محبوبترین بازی های وب سایت های خارجی میباشد و از گرافیک بالایی برخوردار است. برای لود بازی اندکی تامل فرمایید

[ بازی آنلاین, بازی جنگی, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین جیمز باند 007 مامور بانک

در این بازی تیراندازی آنلاین شما مامور بانک هستید و باید با سارقین بانک یک تنه به مقابله بپردازید. در هر مرحله شما باید تعداد سارقین مشخص شده را بکشید تا به مرحله بعد بروید.برای اجرای بازی صبر نمایید تا بازی بصورت کامل لود شود.

[ بازی آنلاین, بازی مرحله ای, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین شکار بالن

در این بازی تیراندازی آنلاین که بیشتر به هوش و دقت شما وابسته است باید بالون ها را شکار کنید. نکته ای که باید دقت کنید جهت و سرعت باد است که نقش تعیین کننده ای در جهت و قدرت تیر شما دارد. بیشترین رکورد این بازی تاکنون عدد فوق العاده 9950 میباشد.

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]
 
 

بازی آنلاین تیراندازی شب خونین

در این بازی تفنگی آنلاین ، دقت و تمرکز نقش بسیار زیادی در انجام بازی دارد. در مدت 1 دقیقه باید تا می توانید آدم های عبوری را هدف قرار دهید. انتخاب نوع تفنگ نقش زیادی در انجام بازی دارد.توجه نمایید با کشتن هر نفر ، به میزان فرصت خود خواهید افزود

[ بازی آنلاین, بازی تیر اندازی ]